Na e-shopu stále pracujeme, aby byl Váš nákup co nejpohodlnější. Expedice objednávek je prováděna každý pracovní den. Máte-li nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme! Děkujeme Vám za podporu.
Akce Novinka

valetýnská sada růžová

KRVA2
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 3

Valentýnská sada obsahuje pět kusů mýdel ve tvaru srdíčka s vůní mandle, aloe vera, zeleného čaje, cedru a kokosu. Které jsou doplněny krásnými partnerskými náramky. 

Dámský: Náramek vyrobili naši hendikepovaní zaměstnanci z růženínu, hematitu a kovových komponentů. Délka náramku je 18cm velikost jednoho korálku je 5mm.

Pánský: Náramek vyrobili naši hendikepovaní zaměstnanci z černého Obsidiánu a hematitu. Délka náramku je 21cm velikost jednoho korálku je 5mm.

  • 833 Kč 134 Kč –16 %
  • (5 ks) Skladem
699 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky mýdel
Záruka: 2 roky
období: valentýn
 

Růženín je kamenem dobra, trpělivosti, mírnosti, něžnosti a milenecké lásky. Podporuje fantazii a vnímavost ke všemu krásnému. Zklidňuje srdeční aktivitu a stejně jako Hematit podporuje krvetvorbu a pomáhá při okysličení krve. Dokáže zacelit hluboké duševní rány. Ochraňuje před závistí, hrubostí a nenávistí.

Hematit zklidňuje mysl a brání negativní energii. Pomáhá rozvoji osobnosti a zlepšuje paměť čímž přispívá ke zrodu originálních myšlenek. Je silně spojen s krví a podporuje krvetvorbu.

Obsidián chrání před negativními vlivy z okolí. Pomáhá překonat negativní myšlenkové vzorce. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.