Na e-shopu stále pracujeme, aby byl Váš nákup co nejpohodlnější. Expedice objednávek je prováděna každý pracovní den. Máte-li nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme! Děkujeme Vám za podporu.
Akce Novinka

valetýnská sada zelená

KRVA1
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 3

Valentýnská sada obsahuje pět kusů mýdel ve tvaru srdíčka s vůní mandle, aloe vera, zeleného čaje, cedru a kokosu. Které jsou doplněny krásnými partnerskými náramky. 

Dámský:Náramek vyrobili naši hendikepovaní zaměstnanci z růženínu, smetanového Howlitu a kovových komponentů. Délka náramku je 18cm velikost jednoho korálku je 7mm.

Pánský: Náramek vyrobili naši hendikepovaní zaměstnanci ze smetanového Howlitu a černého Hematitu. Délka náramku je 21cm velikost jednoho korálku je 7mm.

  • 833 Kč 134 Kč –16 %
  • (3 ks) Skladem
699 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky mýdel
Záruka: 2 roky
období: valentýn
 

Howlit je mimořádně uklidňující kámen který podporuje dobrý spánek. Učí trpělivosti a potlačuje vztek a posiluje kladné povahové vlastnosti.

Růženín je kamenem dobra, trpělivosti, mírnosti, něžnosti a milenecké lásky. Podporuje fantazii a vnímavost ke všemu krásnému. Zklidňuje srdeční aktivitu a stejně jako Hematit podporuje krvetvorbu a pomáhá při okysličení krve. Dokáže zacelit hluboké duševní rány. Ochraňuje před závistí, hrubostí a nenávistí.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.