Na e-shopu stále pracujeme, aby byl Váš nákup co nejpohodlnější. Expedice objednávek je prováděna každý pracovní den. Máte-li nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme! Děkujeme Vám za podporu.

Náramek Lazy sunset

NARK
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

Náramek vyrobili naši hendikepovaní zaměstnanci z růžového angelitu, praskaného křišťálu a růžovo zlatého hematitu. Délka náramku je 18cm velikost jednoho korálku je 10mm.


  • (1 ks) Skladem
269 Kč
Kategorie: Náramky z minerálních kamenů
Záruka: 2 roky
 

Hematit podporuje účinky Achátu. Stejně jako Achát zklidňuje mysl a brání negativní energii. Pomáhá rozvoji osobnosti a zlepšuje paměť čímž přispívá ke zrodu originálních myšlenek. Je silně spojen s krví a podporuje krvetvorbu.

Angelit je kámen, který zklidňuje tělo i duši. Odbourává stres. Má uklidňující vibrace, které tlumí hněv a napětí. Navozuje emocionální vyrovnanost. Má příznivý vliv na čakru krku, která je spojena s komunikačními dovednostmi. Angelit pomáhá při léčení infekčních chorob, obzvláště krku a hlavy.

Křišťál je považován za kámen čistého světla. Má protizánětlivé a hojivé účinky. Podporuje dobrý spánek. Je filtrem a transformátorem energií. Pomáhá odbourávat pocit úzkosti z neznáma.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.