Na e-shopu stále pracujeme, aby byl Váš nákup co nejpohodlnější. Expedice objednávek je prováděna každý pracovní den. Máte-li nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme! Děkujeme Vám za podporu.

Náramek Grey Sugar

NARC
4 hodnocení

Náramek vyrobili naši hendikepovaní zaměstnanci z přírodního růženínu, labradoritu, křišťálu a kovových komponentů. Délka náramku je 21cm velikost jednoho korálku je 8mm.


  • 247,11 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
299 Kč
Kategorie: Náramky
Hmotnost: 0.017 kg
Barva: růžová, černá
kámen : měsíční kámen
kámen: měsíční kámen
 

 

Růženín je kamenem dobra, trpělivosti, mírnosti, něžnosti a milenecké lásky. Podporuje fantazii a vnímavost ke všemu krásnému. Zklidňuje srdeční aktivitu a stejně jako Hematit podporuje krvetvorbu a pomáhá při okysličení krve. Dokáže zacelit hluboké duševní rány. Ochraňuje před závistí, hrubostí a nenávistí.

Labradorit pomáhá nechat staré věci za sebou a těšit se na to nové. Je to kámen, který podporuje vnitřní klid a navozuje stav sounáležení s okolním světem.

Křišťál je považován za kámen čistého světla. Má protizánětlivé a hojivé účinky. Podporuje dobrý spánek. Je filtrem a transformátorem energií. Pomáhá odbourávat pocit úzkosti z neznáma.