Na e-shopu stále pracujeme, aby byl Váš nákup co nejpohodlnější. Expedice objednávek je prováděna každý pracovní den. Máte-li nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme! Děkujeme Vám za podporu.

Náramek Senerity

NALK
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

Náramek vyrobili naši hendikepovaní zaměstnanci z modrého Achátu a Hematitu. Délka náramku je 20cm velikost jednoho korálku je 10mm.


  • (1 ks) Skladem
269 Kč
Kategorie: Náramky s minerálními kameny
Hmotnost: 0.024 kg
Barva: šedá, modrá, stříbrná
motiv: lotosový květ
 

Achát slouží jako uzemňující kámen, který nám dodá citovou i tělesnou rovnováhu. Je to kámen, který má schopnost konejšit a uklidňovat. V citové rovině pomáhá majiteli přijímat sám sebe a podporuje sebedůvěru. Dále podporuje schopnost soustředění, vnitřní rovnováhy a lásky. Achát dokáže rušit a přetvářet negativní energii.

Hematit podporuje účinky Achátu. Stejně jako Achát zklidňuje mysl a brání negativní energii. Pomáhá rozvoji osobnosti a zlepšuje paměť čímž přispívá ke zrodu originálních myšlenek. Je silně spojen s krví a podporuje krvetvorbu.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.