Na e-shopu stále pracujeme, aby byl Váš nákup co nejpohodlnější. Expedice objednávek je prováděna každý pracovní den. Máte-li nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme! Děkujeme Vám za podporu.

Náramek Pastel butterfly

NARM
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

Náramek vyrobili naši hendikepovaní zaměstnanci z růžového Angelitu, Amazonitu, Měsíčního kamene v barvě šampaň a kovových komponentů. Délka náramku je 19cm velikost jednoho korálku je 10mm.


  • (4 ks) Skladem
269 Kč
Kategorie: Náramky s minerálními kameny
Záruka: 2 roky
 

Angelit je kámen, který zklidňuje tělo i duši. Odbourává stres. Má uklidňující vibrace, které tlumí hněv a napětí. Navozuje emocionální vyrovnanost. Má příznivý vliv na čakru krku, která je spojena s komunikačními dovednostmi. Angelit pomáhá při léčení infekčních chorob, obzvláště krku a hlavy.

Amazonit je považován za posvátný kámen. Chrání před duševní nevyrovnaností, nervozitou a potlačenými emocemi. Dobíjí energii a navozuje klidný spánek. Harmonizuje srdeční běh a nerovný systém. Zvyšuje vitalitu a zmírňuje bolesti zad.

Měsíční kámen je typicky ženským kamenem vzbuzující něžnost. Je považován a koncentrátor měsíční energie. Vnáší do mysli klid, porozumění a touhu po rozumných řešeních. Usnadňuje komunikaci a zmírňuje obtíže při menstruaci a přechodu. Má pozitivní vliv na plodnost ženy, dokáže vyrovnávat hladinu hormonů v krvi.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.