Na e-shopu stále pracujeme, aby byl Váš nákup co nejpohodlnější. Expedice objednávek je prováděna každý pracovní den. Máte-li nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme! Děkujeme Vám za podporu.

Náramek Grey Sugar

NARC
1 hodnocení
Efekt lupa
  • 1 z 2

Náramek vyrobili naši hendikepovaní zaměstnanci z přírodního Hematitu, lávového kamene, růžového Achátu, Růženínu a měsíčního kamene. Délka náramku je 21cm velikost jednoho korálku je 10mm.


  • (5 ks) Skladem
269 Kč
Kategorie: Náramky z minerálních kamenů
Hmotnost: 0.017 kg
Barva: růžová, černá
kámen : měsíční kámen
kámen: achát, lávový kámen, hematit, růženín
 

Achát slouží jako uzemňující kámen, který nám dodá citovou i tělesnou rovnováhu. Je to kámen, který má schopnost konejšit a uklidňovat. V citové rovině pomáhá majiteli přijímat sám sebe a podporuje sebedůvěru. Dále podporuje schopnost soustředění, vnitřní rovnováhy a lásky. Achát dokáže rušit a přetvářet negativní energii.


Hematit podporuje účinky Achátu. Stejně jako Achát zklidňuje mysl a brání negativní energii. Pomáhá rozvoji osobnosti a zlepšuje paměť čímž přispívá ke zrodu originálních myšlenek. Je silně spojen s krví a podporuje krvetvorbu.


Růženín je kamenem dobra, trpělivosti, mírnosti, něžnosti a milenecké lásky. Podporuje fantazii a vnímavost ke všemu krásnému. Zklidňuje srdeční aktivitu a stejně jako Hematit podporuje krvetvorbu a pomáhá při okysličení krve. Dokáže zacelit hluboké duševní rány. Ochraňuje před závistí, hrubostí a nenávistí.


Měsíční kámen je typicky ženským kamenem vzbuzující něžnost. Je považován a koncentrátor měsíční energie. Vnáší do mysli klid, porozumění a touhu po rozumných řešeních. Usnadňuje komunikaci a zmírňuje obtíže při menstruaci a přechodu. Má pozitivní vliv na plodnost ženy, dokáže vyrovnávat hladinu hormonů v krvi.


Lávový kámen také znám jako krev země. Dokáže odrážet negativní energie, harmonizuje myšlenky, podporuje logické myšlení a dodává sebedůvěru.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.