Na e-shopu stále pracujeme, aby byl Váš nákup co nejpohodlnější. Expedice objednávek je prováděna každý pracovní den. Máte-li nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme! Děkujeme Vám za podporu.

Náramek Olymp

NATC
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

Náramek vyrobili naši hendikepovaní zaměstnanci ze zlatého přírodního Hematitu, černého lávového kamene a modrého Achátu. Délka náramku je 20cm velikost jednoho korálku je 10mm.


  • (5 ks) Skladem
269 Kč
Kategorie: Náramky z minerálních kamenů
Hmotnost: 0.015 kg
Barva: tyrkysová
barva : černá
kámen: achát, lávový kámen, hematit
 

Hematit zklidňuje mysl a brání negativní energii. Pomáhá rozvoji osobnosti a zlepšuje paměť čímž přispívá ke zrodu originálních myšlenek. Je silně spojen s krví a podporuje krvetvorbu.

Lávový kámen také znám jako krev země. Dokáže odrážet negativní energie, harmonizuje myšlenky, podporuje logické myšlení a dodává sebedůvěru.

Achát slouží jako uzemňující kámen, který nám dodá citovou i tělesnou rovnováhu. Je to kámen, který má schopnost konejšit a uklidňovat. V citové rovině pomáhá majiteli přijímat sám sebe a podporuje sebedůvěru. Dále podporuje schopnost soustředění, vnitřní rovnováhy a lásky. Achát dokáže rušit a přetvářet negativní energii.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.