Novinka

mořská sůl

DMS/0-2KG
1 hodnocení

Mořská krystalická sůl do koupele je výborným pomocníkem v péči o pokožku. Obsahuje sodík, vápník, draslík a hořčík, ten pozitivně ovlivňuje nejen metabolizmus, ale také zmírňuje stres a uvolňuje svaly.

Vysoký obsah minerálů má omlazující účinky na pleť, čistí ji, regeneruje a zároveň hydratuje.

Kromě koupelí najde uplatnění i při výrobě pleťových masek nebo peelingu. Nechte se inspirovat návody viz popis.

 

Sůl lze koupit i BEZOBALOVĚ přímo u nás v mýdlárně - adresa ZDE 

Balení: 0,2 kg

 

BEZ OBALUecovegan


  • 7,44 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
9 Kč
  • Varianta
Kategorie: Domácnost
 

Mořskou sůl užijete:

Solná koupel – pomáhá doplnit minerály v těle, díky snadnému vstřebávání hořčíku a síranu přes pokožku. Koupel působí relaxačně, pomáhá odbourat napětí a stres a je vhodná i při poruchách spánku. Zároveň působí detoxikačně, pomáhá tělu zbavit se škodlivých látek, uvolňuje svalové napětí, čistí a hydratuje pokožku. Sůl přidejte do vany s teplou vodou.

Tělový peeling – Trochu soli nasypte do dlaní, lehce ji navlhčete vodou nebo olivovým či kokosovým olejem a jemně vmasírujte do pokožky.

Pleťová maska – dvě lžičky jemně mleté soli smíchejte se čtyřmi lžičkami medu a naneste na obličej. Po patnácti minutách dobře smyjte, ideálně namočenou žínkou a naneste pleťový krém nebo olej.

 

Produkty pro ekologickou domácnost pro vás připravují a balí naši mýdlaři s hendikepem srdce DD

Své několikaleté zkušenosti načerpali v chráněné dílně. Dnes ale mají práci. Nemusí zůstávat v ústavní péči, nejsou závislí na podpoře státu. Mohou být součástí běžného života. Práce jim dává svobodu.

DobroDílo + VY = normální život pro lidi s hendikepem