Na e-shopu stále pracujeme, aby byl Váš nákup co nejpohodlnější. Expedice objednávek je prováděna každý pracovní den. Máte-li nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme! Děkujeme Vám za podporu.

Náramek Autumn Vibes

NAOR
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

Náramek vyrobili naši hendikepovaní zaměstnanci z ledového oranžového Achátu a měsíčního kamene. Délka náramku je 16cm velikost jednoho korálku je 10mm.


  • (3 ks) Skladem
269 Kč
Kategorie: Náramky z minerálních kamenů
Záruka: 2 roky
Barva: oranžová
 

Achát slouží jako uzemňující kámen, který nám dodá citovou i tělesnou rovnováhu. Je to kámen, který má schopnost konejšit a uklidňovat. V citové rovině pomáhá majiteli přijímat sám sebe a podporuje sebedůvěru. Dále podporuje schopnost soustředění, vnitřní rovnováhy a lásky. Achát dokáže rušit a přetvářet negativní energii.

Měsíční kámen je typicky ženským kamenem vzbuzující něžnost. Je považován a koncentrátor měsíční energie. Vnáší do mysli klid, porozumění a touhu po rozumných řešeních. Usnadňuje komunikaci a zmírňuje obtíže při menstruaci a přechodu. Má pozitivní vliv na plodnost ženy, dokáže vyrovnávat hladinu hormonů v krvi.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.