Na e-shopu stále pracujeme, aby byl Váš nákup co nejpohodlnější. Expedice objednávek je prováděna každý pracovní den. Máte-li nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme! Děkujeme Vám za podporu.

Náramek Rosie

NARZ
Neohodnoceno

Náramek vyrobili naši hendikepovaní zaměstnanci z praskaného Křišťálu, Růženínu, Jadeitu a kovových komponentů. Délka náramku je 21cm velikost jednoho korálku je 8mm.


  • 247,11 Kč bez DPH
  • Vyprodáno
299 Kč
Kategorie: Náramky
Hmotnost: 0.013 kg
Barva: růžová, zlatá
Položka byla vyprodána...
 

Křišťál je považován za kámen čistého světla. Má protizánětlivé a hojivé účinky. Podporuje dobrý spánek. Je filtrem a transformátorem energií. Pomáhá odbourávat pocit úzkosti z neznáma.

Růženín je kamenem dobra, trpělivosti, mírnosti, něžnosti a milenecké lásky. Podporuje fantazii a vnímavost ke všemu krásnému. Zklidňuje srdeční aktivitu a stejně jako Hematit podporuje krvetvorbu a pomáhá při okysličení krve. Dokáže zacelit hluboké duševní rány. Ochraňuje před závistí, hrubostí a nenávistí. 

Jadeit pomáhá předcházet nemocem, ale také posiluje nervový a imunitní systém. Pomáhá při problémech s otěhotněním, tiší migrény a bolesti.