Na e-shopu stále pracujeme, aby byl Váš nákup co nejpohodlnější. Expedice objednávek je prováděna každý pracovní den. Máte-li nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme! Děkujeme Vám za podporu.

Náramek Rosie

NARZ
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

Náramek vyrobili naši hendikepovaní zaměstnanci ze zlatého přírodního Hematitu, praskaného Křišťálu a růžového Slunečního kamene. Délka náramku je 21cm velikost jednoho korálku je 7mm.


  • Vyprodáno
269 Kč
Kategorie: Náramky s minerálními kameny
Hmotnost: 0.013 kg
Barva: růžová, zlatá
 

Hematit zklidňuje mysl a brání negativní energii. Pomáhá rozvoji osobnosti a zlepšuje paměť čímž přispívá ke zrodu originálních myšlenek. Je silně spojen s krví a podporuje krvetvorbu.

Sluneční kámen podporuje pozitivní myšlení, potlačuje deprese a působí pozitivně při nervozitě. Pomáhá při nespavosti způsobené změnou ročních období.

Křišťál je považován za kámen čistého světla. Má protizánětlivé a hojivé účinky. Podporuje dobrý spánek. Je filtrem a transformátorem energií. Pomáhá odbourávat pocit úzkosti z neznáma.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.