Novinka

Náramek Shine bright

NSKZ
Neohodnoceno

Náramek je vyroben z Křišťálu, Jaspisu, Jadeitu a kovových komponentů. 

Ručně navlékané náramky s minerálními kameny jsou oblíbeným módním doplňkem, se kterým budete v harmonii a který dotvoří váš osobní styl.

Minerální kameny jsou i nositeli pozitivních vibrací a energií. Působí na zdraví a slouží jako amulety pro naše záměry, ať už je to láska, zdraví, štěstí, či hojnost a prosperita srdce DD

Délka: 19 cm

Velikost jednoho korálku: 8 mm

 

hand madeoriginal


  • 247,11 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
299 Kč
Kategorie: Náramky
Záruka: 2 roky
Barva: bílá, růžová
 

Křišťál je považován za kámen čistého světla. Má protizánětlivé a hojivé účinky. Podporuje dobrý spánek. Je filtrem a transformátorem energií. Pomáhá odbourávat pocit úzkosti z neznáma.

Jadeit pomáhá předcházet nemocem, ale také posiluje nervový a imunitní systém. Pomáhá při problémech s otěhotněním, tiší migrény a bolesti.

Jaspis je kamenem zdraví, má silné léčivé účinky, léčí zažívací trakt a vylučovací orgány, odstraňuje toxiny z těla, podporuje nervový a imunitní systém, zbavuje nočních můr a podporuje klidný spánek.

 

Ručně navlékané náramky s minerálními kameny jsou vyráběny našimi mýdlaři s hendikepem.

Ti každý jednotlivý kus také kontrolují a balí.

Své několikaleté zkušenosti načerpali v chráněné dílně. Dnes ale mají práci. Nemusí zůstávat v ústavní péči, nejsou závislí na podpoře státu. Mohou být součástí běžného života. Práce jim dává svobodu.

DobroDílo + VY = normální život pro lidi s hendikepem