Akce Výprodej

mýdlová lázeň - eukalyptus

LEU150
Neohodnoceno

Mýdlová lázeň s jemnou kořeněnou vůní Eukalyptu s chladivým nádechem intenzivně hydratuje a regeneruje pokožku. Je ideálním pomocníkem ke zklidnění a relaxaci po namáhavém dni.

Navodí příjemnou, voňavou atmosféru, uvolní ztuhlé tělo a vaši pokožku zvláční a provoní.

Ručně připravené mýdlové hobliny s esenciálním olejem a vysokým obsah glycerinu zabezpečí vaší pokožce příjemnou hydrataci.

 

hand madecertifikateveganoriginal

  • 129 Kč 32 Kč –25 %
    80,17 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
97 Kč
Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Vůně: eukalypt
Barva: zelená
druh: lážeň
 

Použití:

Lázeň na ruce a nohy: mýdlové hoblinky rozpusťte v 1/2l vroucí vody a směs poté nalijte do lavoru s vlažnou vodou, tak aby voda měla příjemnou teplotu. Relaxační lázeň si užívejte cca 10min. Tento čas si můžete zpříjemnit poslechem hudby, která se přehraje načtením QR kódu. Množství hoblinek odpovídá dvěma menším lázním (2x75g) pro ruce nebo nohy v lavoru.

Lázeň ve vaně: mýdlové hoblinky rozpusťte v 1/2l vroucí vody a směs poté nalijte do napuštěné vany. Relaxační lázeň si užívejte minimálně 10 – 15min. Tento čas si můžete zpříjemnit poslechem hudby, která se přehraje načtením QR kódu. Množství hoblinek (150g) je vhodné do jedné plně napuštěné vany. Popřípadě upravte množství podle vaší aktuální potřeby.

 

Ručně vyráběné mýdlové lázně jsou připravovány podle originální receptury našimi mýdlaři s hendikepem.

Ti každý jednotlivý kus také kontrolují a balí.

Své několikaleté zkušenosti načerpali v chráněné dílně. Dnes ale mají práci. Nemusí zůstávat v ústavní péči, nejsou závislí na podpoře státu. Mohou být součástí běžného života. Práce jim dává svobodu.

DobroDílo + VY = normální život pro lidi s hendikepem