Na e-shopu stále pracujeme, aby byl Váš nákup co nejpohodlnější. Expedice objednávek je prováděna každý pracovní den. Máte-li nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme! Děkujeme Vám za podporu.

mýdlová lázeň -Geranium

LGE075
Neohodnoceno

Relaxační mýdlová lázeň intenzivně hydratuje a regeneruje pokožku. Jemná vůně Gerania zklidní mysl a uvolní tělo po náročném dni.


  • 106,61 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
129 Kč
Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.075 kg
Vůně: Geranium
Barva: růžová
druh: lážeň
 

Mýdlová lázeň je ideálním pomocníkem k relaxaci po namáhavém dni. Navodí příjemnou, voňavou atmosféru, uvolní ztuhlé tělo a vaše pokožka bude vláčná a provoněná.

Ručně připravené mýdlové hobliny s esenciálním olejem a vysokým obsah glycerinu zabezpečí vaší pokožce příjemnou hydrataci.

Použití:

Lázeň na ruce a nohy: mýdlové hoblinky rozpusťte v 1/2l vroucí vody a směs poté nalijte do lavoru s vlažnou vodou, tak aby voda měla příjemnou teplotu. Relaxační lázeň si užívejte cca 10min. Tento čas si můžete zpříjemnit poslechem hudby, která se přehraje načtením QR kódu. Množství hoblinek odpovídá dvěma menším lázním (2x75g) pro ruce nebo nohy v lavoru.

Lázeň ve vaně: mýdlové hoblinky rozpusťte v 1/2l vroucí vody a směs poté nalijte do napuštěné vany. Relaxační lázeň si užívejte minimálně 10 – 15min. Tento čas si můžete zpříjemnit poslechem hudby, která se přehraje načtením QR kódu. Množství hoblinek (75g) je vhodné do jedné plně napuštěné vany. Popřípadě upravte množství podle vaší aktuální potřeby.

DobroDílo + VY = normální život pro lidi s hendikepem