Na e-shopu stále pracujeme, aby byl Váš nákup co nejpohodlnější. Expedice objednávek je prováděna každý pracovní den. Máte-li nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme! Děkujeme Vám za podporu.

Pro firmy

popiska firma 1


Výrobu všech druhů reklamních předmětů zajišťují naši zkušení hendikepovaní zaměstnanci. Ti ručí za kvalitu každého kusu, který je vyroben s velkou pečlivostí a láskou. 

kolečko zelená mýdla
Kromě příznivého sociálního dopadu, který spolupráce s námi přináší, si můžete vzniklé náklady odečíst z daní formou reklamy nebo náhradního plnění. 
V rámci pozitivního PR balíčku vám také poskytneme prezentaci formou článků na našem blogu a Facebookových stránkách. 
 
popiska firma 3

Ručně vyráběná mýdla s obsahem glycerinu pro jemnou péči a hydrataci v jedenácti vůních, která se hodí jak pro běžné mytí rukou, tak i ke každodenní hygieně celého těla.  Mýdla jsou kosmeticky schváleným výrobkem s originální recepturou, který neobsahuje konzervanty ani parabeny a v žádném případě nejsou testována na zvířatech.

Tvary

Vyberte si velikost a tvar mýdla, který se vám líbí a který nejvíce vyhoví vašim požadavkům. Nebo přímo pro vás vyrobíme originální mýdlovou formu s vámi zvolenou grafikou či logem. Řekněte nám vaši představu a společně nalezneme řešení. 

kolečka strom mýdla _1

Balení

Vyšperkujte si mýdlo vlastní etiketou a textem pro konkrétní příležitost podle vašich představ. Zašlete nám podklady, grafiku pro vás rádi připravíme a při odběru nad 50 kusů mýdel budete mít zdarma i tisk.  Vy vyberete a my zabalíme – do sáčku nebo krabičky, s mašlí, stuhou, vizitkou či ručně psaným vzkazem, prostě tak jak si budete přát

dárkové balení firma

Dárkové balíčky

Dárkové balíčky pro vás umíme připravit díky úzké spolupráci s organizací Dobromysl, jako našim zřizovatelem a jejich chráněnou dílnou, ve které se vyrábí keramika, koupelové soli, svíčky nebo náramky. Balíčky také můžeme zkompletovat společně s vašimi reklamními předměty, které máte k dispozici. Individuální přístup zaručen!

popiska firma 4

Reklamní placky o průměru 4,4 cm v provedení:
Brož - placka opatřená připínáčkem na zadní straně.
Otvírák - placka ve tvaru otvíráku na lahve.
Klíčenka -  placka s přívěskem na klíče.

kolečko firma

Grafické provedení placky je zcela na vás. Její design může obsahovat vaše logo, název či motto společnosti, jednoduchý symbol nebo atraktivní fotografii. Fantazii se meze nekladou. Společně najdeme cestu, jak vaši představu realizovat!

firma

apokork    imagesHIQK1U2P    images    images1   Obrázek2    Obrázek1    unnamed