Novinka

Háčkovaný hřejivý sáček Dr.Max

THS/NAH THS/BEZ Zvolte variantu
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 3

Ručně háčkovaný hřejivý sáček z upcyklovaného materiálu se slupkami z pohanky. Pomáhá při bolestech svalů, kloubů, na nahřátí čela a dutin při rýmě nebo na novorozeneckou koliku.

Háčkovaný sáček je vyroben ze starého pracovního trička. Ručním zpracováním vzniká nejprve příze, která následně slouží k výrobě nového produktu. Háčkovaný sáček je různých velikostí a barev podle vzhledu jednotlivých upcyklovaných triček a podle osoby, která sáček háčkovala. Každý kus je proto originál! 

V háčkovaném sáčku je vložen ručně šitý pytlík s pohankovými slupkami a špetkou levandule. Pohankový pytlík je v háčkovaném sáčku uzavřen pomocí ručně vyrobeného keramického knoflíkuPytlík s pohankovými slupkami zahřejte na topení nebo v mikrovlnné troubě cca 15-30 vteřin, vložte zpět do háčkovaného obalu a přiložte na bolavé místo.

hand madeZNAČKY DD original 

max


  • 190,08 Kč bez DPH
  • Zvolte variantuVe výroběVe výrobě
230 Kč
  • Varianta
Kategorie: Zakázková výroba
Záruka: 2 roky
 

Upcyklovaný háčkovaný sáček se snadno udržuje a čistí. Pohankový pytlík neperte a nesušte v sušičce. 

Veškerý textil je před zpracováním důkladně a profesionálně vyčištěn firmou Lindstrom. 

Velikost: cca 13x 17cm 
Materiál: upcyklovaná stará bavlněná trička  
Údržba: praní v pračce, sušičce 

 

Upcyklovaný textil je ručně vyráběn v textilní dílně DobroDílo našimi zaměstnanci s hendikepem. Ti každý jednotlivý kus také kontrolují a balí. 

Své několikaleté zkušenosti načerpali v chráněné dílně v Dobromysli. Dnes ale mají práci. Nemusí zůstávat v ústavní péči, nejsou závislí na podpoře státu. Mohou být součástí běžného života. Práce jim dává svobodu. 

DobroDílo + VY = normální život pro lidi s hendikepem