šumivá sůl do koupele Geránium s růží

SSGE
1 hodnocení

Ručně vyráběná šumivá sůl s vůní Geránia a květy růže příjemně provzdušní vodu a uvolní do koupele esenciální olej. Jemná svěží květinová vůně vám pomůže odbourat stres a napětí.   

Přírodním esenciální oleje z Pelargonie vonné (Geránium) je účinným antioxidantem a pomáhá v boji proti vráskám. Je vhodný na problematickou pokožku, na pokožku se sklonem k akné, ekzémům, alergiím a jiným kožním onemocněním. 

Sušené lupeny květů růže stolisté mají antioxidační, antibakteriální a protizánětlivé účinky. Pokožku ochraňují a hydratují. Sjednocují také tón pleti, regenerují poškozené buňky a působí proti předčasnému stárnutí pleti. 

 

hand madeCERTIFIEDvegannatural

 

 


  • 98,35 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
119 Kč
Kategorie: Šumivky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Vůně: Geránium - růže
Barva: bílo-růžová
druh: šumivka, sůl
 

POUŽITÍ: Vložte do teplé lázně a nechte rozpustit. V koupeli setrvejte 15 až 30 minut. Po koupeli se opláchněte vlažnou vodou.

Šumivé soli do koupele obsahují esenciální oleje, jedlou sodu, mořskou sůl, kyselinu citrónovou a bambucké máslo. Vaše pokožka tak bude hedvábná, zářivá a díky soli i plná minerálů.

 

Ručně vyráběné šumivé soli jsou připravovány podle originální receptury našimi mýdlaři s hendikepem.

Ti každý jednotlivý kus také kontrolují a balí.

Své několikaleté zkušenosti načerpali v chráněné dílně. Dnes ale mají práci. Nemusí zůstávat v ústavní péči, nejsou závislí na podpoře státu. Mohou být součástí běžného života. Práce jim dává svobodu.

DobroDílo + VY = normální život pro lidi s hendikepem