šumivá sůl do koupele Levandule s květy

SSLEK
Neohodnoceno

Ručně vyráběná šumivá sůl s vůní Levandule s květy příjemně provzdušní vodu a uvolní do koupele esenciální olej. Jemná svěží květinová vůně vám pomůže odbourat stres a napětí.

Přírodní levandulový éterický olej má antibakteriální, antiseptické, protizánětlivé a zklidňující účinky. Díky vysokému obsahu antioxidantů chrání pokožku před působením volných radikálů.

Sušený květ levandule lékařské je velmi oblíbený pro svou krásnou vůni a všestranné blahodárné účinky na lidský organismus. Pro své zklidňující účinky se používá při nervovém vypětí, nervozitě, nespavosti, bolestech hlavy a špatné náladě.

 

hand madeCERTIFIEDvegannatural

 

 


  • 98,35 Kč bez DPH
  • Ve výrobě
119 Kč
Kategorie: Šumivky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Vůně: levandule
Barva: bílo - fialová
druh: šumivka, sůl
Položka byla vyprodána...
 

POUŽITÍ: Vložte do teplé lázně a nechte rozpustit. V koupeli setrvejte 15 až 30 minut. Po koupeli se opláchněte vlažnou vodou.

Šumivé soli do koupele obsahují esenciální oleje, jedlou sodu, mořskou sůl, kyselinu citrónovou a bambucké máslo. Vaše pokožka tak bude hedvábná, zářivá a díky soli i plná minerálů.

 

Ručně vyráběné šumivé soli jsou připravovány podle originální receptury našimi mýdlaři s hendikepem.

Ti každý jednotlivý kus také kontrolují a balí.

Své několikaleté zkušenosti načerpali v chráněné dílně. Dnes ale mají práci. Nemusí zůstávat v ústavní péči, nejsou závislí na podpoře státu. Mohou být součástí běžného života. Práce jim dává svobodu.

DobroDílo + VY = normální život pro lidi s hendikepem