Svatební mýdla

svatbaNetradiční, a přesto praktický dárek v podobě voňavého mýdla je tou správnou volbou pro váš velký den. 
Rozdejte ještě více radosti a podpořte projekt DobroDílo – vaše dárky pro vás připraví naši zruční hendikepovaní zaměstnanci. Ti ručí za kvalitu každého kusu, který je vyroben s velkou pečlivostí a láskou.

kolečka svatba 2

 

 

 

 

 

 

 

 

popiska firma 3 


Ručně vyráběná mýdla s obsahem glycerinu pro jemnou péči a hydrataci v jedenácti vůních, která se hodí jak pro běžné mytí rukou, tak i ke každodenní hygieně celého těla.  Mýdla jsou kosmeticky schváleným výrobkem s originální recepturou, který neobsahuje konzervanty ani parabeny a v žádném případě nejsou testována na zvířatech.

kolečko srdíčka

 

 

 

 

 

 

 

 

Tvary


Vyberte si velikost a tvar mýdla, který se vám líbí a který nejvíce vyhoví vašim požadavkům. Oblíbeným svatebním tvarem jsou srdce, která nabízíme v různých velikostech nebo i s obrázkem ženicha a nevěsty. 

Balení


Vyšperkujte si mýdlo vlastní etiketou s textem, který může obsahovat vlastnoruční vzkaz novomanželů nebo poděkování hostům za účast či svatební dar. Stejně dobře poslouží i jako netradiční jmenovka u svatebního stolu spojená s malým dárkem.
Sdělte nám svou představu a grafiku pro vás rádi připravíme. Při odběru nad 50 kusů mýdel budete mít zdarma i tisk.  Vy vyberete a my zabalíme – do sáčku nebo krabičky, s mašlí, stuhou nebo provázkem prostě tak, jak si budete přát

kolečko reliéf 

 

 

 

 

 

 

 

Dárkové balíčky


Dárkové balíčky pro vás umíme připravit díky úzké spolupráci s organizací Dobromysl, jako našim zřizovatelem a jejich chráněnou dílnou, ve které se vyrábí keramika, koupelové soli, svíčky nebo náramky.

popiska firma 4


Placky o průměru 4,4 cm v provedení:
Brož - placka opatřená připínáčkem na zadní straně.
Otvírák - placka ve tvaru otvíráku na lahve najde skvělé uplatnění na každé pánské rozlučce se svobodou.
Klíčenka -  placka s přívěskem na klíče.

kolečka svatba
Grafické provedení placky je zcela na vás. Její design se může nést v duchu celé vaší svatby, zobrazovat různé symboly, motivy, iniciály motto svatby nebo fotografie. Popusťte meze vaší fantazie a buďte originální! Společně najdeme cestu, jak vaši představu realizovat!