bomba do koupele Skořice s heřmánkem

SBPRSK
Neohodnoceno

Ručně vyráběná šumivá bomba do koupele se Skořicí a s květy heřmánku příjemně provzdušní vodu a uvolní do koupele přírodní esenciální olej. Jemná nasládlá kořeněná a bylinková vůně vám pomůže odbourat stres a napětí.

Přírodní esenciální olej ze Skořice má antiseptické, čistící a regenerační účinky. Prohřívá a prokrvuje pokožku a jeho charakteristická příjemně nasládlá kořeněná vůně vás pozitivně stimuluje a povzbudí.

Sušený celý květ heřmánku pravého, jehož aktivními látkami jsou silice, flavonoidy, taniny, aromatické kyseliny, kumariny, vitamíny a mnohé další cenné látky, má širokospektrální blahodárné účinky na pokožku, i na celý lidský organismus. Při relaxační koupeli uvolňuje ztuhlé svaly a pomáhá zmírnit revmatické problémy.

 

hand madeCERTIFIEDvegannatural


  • 57,02 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
69 Kč
Kategorie: Šumivky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg
Vůně: skořice
Barva: bílá
Tvar: puk
druh: šumivka
 

Šumivé bomby do koupele obsahují mimo přírodních esenciálních olejů a sušených květin dále jen jedlou sodu, Epsomskou sůl, kyselinu citrónovou a bambucké máslo. Zásluhou přírodních ingrediencí bude vaše pokožka hedvábná, zářivá a díky soli i plná minerálů.

POUŽITÍ:
Vložte do teplé lázně a nechte rozpustit. V koupeli setrvejte 15 až 30 minut. Po koupeli se opláchněte vlažnou vodou.

SLOŽENÍ:

  • přírodní esenciální oleje, bambucké máslo, květy bylin a růží
  • bez silikonů, sulfátů a glykolů
  • bez živočišných tuků a konzervačních látek
  • bez syntetické parfemace a barviv

 

Ručně vyráběné šumivé bomby jsou připravovány podle originální receptury našimi mýdlaři s hendikepem.

Ti každý jednotlivý kus také kontrolují a balí.

Své několikaleté zkušenosti načerpali v chráněné dílně. Dnes ale mají práci. Nemusí zůstávat v ústavní péči, nejsou závislí na podpoře státu. Mohou být součástí běžného života. Práce jim dává svobodu.

DobroDílo + VY = normální život pro lidi s hendikepem