šumivá sůl do koupele Skořice s heřnánkem

SSSK
1 hodnocení

Ručně vyráběná šumivá sůl s vůní Skořice a květy heřmánku příjemně provzdušní vodu a uvolní do koupele esenciální olej. Jemná nasládlá kořeněná a bylinková vůně vám pomůže odbourat stres a napětí.

Přírodní esenciální olej ze Skořice má antiseptické, čistící a regenerační účinky. Prohřívá a prokrvuje pokožku a jeho charakteristická příjemně nasládlá kořeněná vůně vás pozitivně stimuluje a povzbudí.

Sušený celý květ heřmánku pravého, jehož aktivními látkami jsou silice, flavonoidy, taniny, aromatické kyseliny, kumariny, vitamíny a mnohé další cenné látky, má širokospektrální blahodárné účinky na pokožku, i na celý lidský organismus. Při relaxační koupeli uvolňuje ztuhlé svaly a pomáhá zmírnit revmatické problémy.

 

hand madeCERTIFIEDvegannatural

 

 


  • 98,35 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
119 Kč
Kategorie: Šumivky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Vůně: skořice - heřmánek
Barva: bílo - žlutá
druh: šumivka, sůl
 

POUŽITÍ: Vložte do teplé lázně a nechte rozpustit. V koupeli setrvejte 15 až 30 minut. Po koupeli se opláchněte vlažnou vodou.

Šumivé soli do koupele obsahují esenciální oleje, jedlou sodu, mořskou sůl, kyselinu citrónovou a bambucké máslo. Vaše pokožka tak bude hedvábná, zářivá a díky soli i plná minerálů.

 

Ručně vyráběné šumivé soli jsou připravovány podle originální receptury našimi mýdlaři s hendikepem.

Ti každý jednotlivý kus také kontrolují a balí.

Své několikaleté zkušenosti načerpali v chráněné dílně. Dnes ale mají práci. Nemusí zůstávat v ústavní péči, nejsou závislí na podpoře státu. Mohou být součástí běžného života. Práce jim dává svobodu.

DobroDílo + VY = normální život pro lidi s hendikepem